Në Kërçovë sot votojnë 241 persona

Në Kërçovë sot të drejtën e votës e realizojnë 241 persona. Sot votojnë persona të pafuqishëm, të sëmurë dhe persona që vuajnë dënim me burg, persona në paraburgim shtëpiak dhe të shpërngulur.

“Votimi filloi me kohë në ora 7 dhe po zthvillohet pa probleme”, tha sekretari i KKZ-së në Kërçovë, Arian Imeri.

Në Kërçovë  ka gjithsej 116 vendvotime, ku janë regjistruar 50.578 votues.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP