Moti sot në Maqedoni

Gjatë ditës së sotme do të mbizotrojë mot me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 9 gradë, ndërsa ato të ditës prej 19 deri 25 gradë Celsius.

Edhe në Shkup moti do të jetë i ngjashëm, kurse temperaturat do të arrijinë vlerën maksimale prej 23 gradë Celcius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP