Një grua e vdekur është gjetur në lumin Vardar afër Velesit

 Një grua e moshës prej rreth 70 vjet, dje në orën 12:50, është gjetur në ujërat e lumit Vardar në vendin “Dollni Duqani” në Veles, nga ana e një qytetari, kumtoi MPB.

Pas autorizimit të prokurorit publik, ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB Veles. Po ndërmerren masa për konfirmimin e identitetit të personit dhe ndriçim të plotë të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP