MPB: Kandidati për këshilltar nga VMRO-DPMNE-ja dyshohet se ka blerë vota

Personi nga lista e kandidatëve për këshilltarë nga VMRO-DPMNE-ja sonte është thirrur për bisedë në stacionin policor në Koçan me dyshimin se ka blerë vota, njofton Portalb.mk.

Sipas informatave të para nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), te personi janë gjetur para, lista të votuesve dhe materiale të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP