Komunikacioni në bulevardin “Ilinden” rikahëzohet te Qeveria

Ministria e Punëve të Brendshme informon se për shkak të tubimit parazgjedhor sonte, prej orës 22 deri të shtunën, më orën 2 pas mesnate, në të dy drejtimet do të rikahëzohet komunikacioni në bulevardin “Ilinden”.

Rihakëzimi është në drejtimin nga udhëkryqi me bulevardin “Goce Dellçev” deri te udhëkryqi me bulevardin “Shën Klimenti i Ohrit”. Komunikacioni do të zhvillohet nëpër bulevardin “Ilinden”, në të djathtë nëpër bulevardin “Shën Klimenti i Ohrit” edhe nëpër bulevardin “Goce Dellçev” dhe majtas nëpër bulevardin “VMRO”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP