Çka ofrojnë kandidatët për kryetar të Komunës së Gostivarit për të rinjtë e qytetit? (VIDEO)

Democracy Lab ka mbledhur pyetje nga ana e pensionistëvce të Gostivarit në lidhje me kërkesat e tyre  për Zgjedhjet Lokale të 15 tetorit. Ja çka ofrojnë kandidatët për kryetar të Komunës së Gostivarit për të rinjtë e qytetit, njofton Portalb.mk.

LEXO MË TEPËR:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP