Derisa kthehej nga Spitali, iku i arrestuari i Burgut të Prilepit

Derisa policët e kthenin nga Spitali një të arrestuar në Burgun e Prilepit, ky i fundit ka ikur, bëjnë të ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), njofton Portalb.mk.

Tre policë të Burgut e duke e kthyer nga Spitali i Qytetit pas një kontrolli mjekësor, derisa kanë dalë nga spitali, duke shtyrë me dorë një polic dhe duke e larguar një tjetër, i arrestuari ka ikur.

Incidenti është paraqitur në Stacionin e Policisë në Prilep. Në ora 22:00 i arratisuri është gjetur dhe është kthyer në Burgun e Prilepit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP