Thyen rekord botëror për stilin e flokëve më të gjatë (VIDEO)

Rekordet botërore janë të ndryshme.

Ka dallime rrënjësore mes një rekordi botëror dhe njeriut i cili e arrin atë. Ky njeri ka thyer një të tillë, në mënyrë krejt unike, shkruan lajmi.net

Me gjatësi deri 22 cm, ai arrin të përgatit stilin e veçantë të flokëve.

Shikoni më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP