Çka premtojnë kandidatët e Gostivarit për pensionistët? #VIDEO

Democracy Lab ka mbledhur pyetje nga ana e pensionistëvce të Gostivarit në lidhje me kërkesat e tyre  për Zgjedhjet Lokale të 15 tetorit. Ja cilat janë planet e kandidatëve për kryetar komune në Gostivar për pensionistët, njofton Portalb.mk

LEXO:Çka premtojnë kandidatët e Gostivarit për komunitetin rom? #VIDEO

LEXO: Pyetjes për kurbetçarët i përgjigjen kandidatët për kryetar të komunës së Gostivarit #VIDEO

LEXO: Pyetjes për studentët i përgjigjen kandidatët për kryetar të komunës së Gostivarit #VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP