Formacioni i ‘yjeve’ që nuk janë kandidatë për ‘Topin e Artë’ (FOTO)

“France Football” ka zyrtarizuar emrat e 30 kandidatëve për “Topin e Artë”.

Ditën e sotme është e përditshmja spanjolle “AS” që ka formuar një formacion me emrat më të njohur të atyre që mungojnë në mesin e konkurrentëve për çmimin më prestigjioz në rangun individual.

Nga Keylor Navas në portë, Gerard Pique në mbrojtje, Paul Pogba e Andres Iniesta si mesfushorë e deri tek Gonzalo Higuain në sulm, ky është formacioni i mungesave për “Topin e Artë”.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP