Melania ka një porosi për ish- gruan e Trump: Mos u sill si zonja e parë

Bashkëshortja e presidentit amerikan Melania Trump ka porositur ish-gruan e Donald Trump, Ivanën, që përvojën bashkëshortore të mos e përdorë për promovim vetanak.

Ajo ka reaguar ndaj intervistës së Ivana Trump për ABC, ku ka folur për jetën e përbashkët me Donald Trump, duke e quajtur veten zonja e pare.

“Kam numrin direkt të Shtëpisë së Bardhë, por nuk dua ta thërras pasi që Melania është atje”, tha Ivana, e cila ishte bashkëshorte e Trump nga viti  1977 deri 1999.

Siç thuhet, Ivana Trump dëshiron që përmes deklaratave të veta të tërheqë vëmendjen për promovimin e punës së saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP