Ajvar me kungullesha (VIDEO)

Për përgatitjen e ajvarit me kungullesha iu duhen produktet e mëposhtme:

3 kg speca ajvari

3 kg speca kokozhare të kuqe (somborka)

1 kg kungulleshë të pastruar

300 ml vaj misri

Kripë

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP