Italia befasoi Shqipërinë, shënoi Candreva (VIDEO)

Italia ka shënuar gol ndaj Shqipërisë në “Elbasan Arena”.

Shqipëria kishte dominimin në sfidë me raste, por Italia preferoi të mbante topin.

Ishte Antonio Candreva ai që apti arsye të festojë pas një goli të shënuar nga afërsia e zonës.

Spinazzola ishte ai që ndihmoi Candrevan ta shënojë golin e epërsisë.

LEXO: Humbja ndaj Italisë e rendit Shqipërinë të tretën në Grupin G (VIDEO)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP