Klaudia Pepa në dilemë, nuk di çfarë të zgjedhë

Balerina e njohur, Klaudia Pepa që po zhvillon karrierën e saj në Itali ka marrë vëmendjen e të gjithëve gjatë kësaj kohe.

Ajo vazhdon të publikojë fotografi provokuese në rrjetin social, Instagram ku nxjerr në pah linjat e saj të mira dhe jetën që bën jashtë vendit.

Së fundmi ka treguar se është në dilemë. E shtrirë në mes të ‘dhuratave’ nga firma të njohura, duket se ajo nuk e di se cfarë duhet të veshë.

“Unë nuk mund të zgjedh asgjë. Për fat të keq kam mbetur kështu,” – shkruajti balerina. Ndërkohë qëndron e veshur me një këmishë gjumi të zezë në mes të të gjithave.

Ajo dhe ish-bashkëshorti i saj, Albi Nako kanë qenë çifti më i përfolur gjatë kësaj kohe për marrëdhëniet dhe deklaratat që japin për njëri-tjetrin.

Opsss non sono riuscita a scegliere niente…! Purtroppo sono rimasta cosi 😂

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP