Së shpejti në Shkup vjen Grupi Kraftverk me koncert 3D (VIDEO)

Pionierët gjerman të muzikës elektronike KRAFTVERK nga turneu i tyre që e bëjnë nëpër botë, do të vijnë edhe në Shkup  me 3D show, njofton Portalb.mk.

Koncerti në Shkup, si një ngjarje ekskluzive i TAKSIRAT dhe PASSWORD Produksion do të mbahet me 27 shkurt 2018 në Arenën “Boris Trajkovski”.

KRAFTVERK është një ndër grupet më të njohura elektronike në botë. Me vizionin për të ardhmen KRAFTVERK e krijoi sfondin muzikor për kohën digjitale të shek. 21.

Së shpejti do të ketë edhe informata të tjera në lidhje me ngjarjen, si dhe çmimet e biletave që do të lëshohen në shitje të mërkurën me 11-të tetor në orën 10:00, përmes rrjetit shitës të MikTik.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP