Bulevardi para Qeverisë së RM-së prej sonte deri të hënën i mbyllur për qarkullim

Qarkullimi në bulevardin “Ilinden” në shtrirje nga udhëkryqet me buevardet “Goce Delçev” dhe “Shën Klimenti i Ohrit” nga ora 18 sonte deri në orën 8 të hënën do të jetë në ndërprerje nga të dyja anët.

Siç njoftojnë nga MPB-ja qarkullimi para Qeverisë së RM-së, do të jetë në ndërprerje për shkak të tubimit parazgjedhor, ndërsa do të  zhvillohet në të djathtë nëpër bulevardin “Shën Klimenti i Ohrit” dhe në bulevardin “Goce Delçev” dhe në të majtë në bulevardin “VMRO”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP