Bora e parë për këtë vit zbardhi Malësinë e Sharit

Ashtu siç edhe pritej temperatura e ditës sot është shumë e ulët, në orët e para të mëngjesit bora e parë për këtë vit i ka zbardhur viset malore. Gjithashtu bora ka mbuluar Malësinë e Sharit në Tetovë.

Prej nesër pritet periudhë me mot stabil dhe të thatë me rritje graduale të temperaturës ditore.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP