Moti sot në Maqedoni

Sot në vend moti do të jetë me mjegull dhe i ftohtë me reshje të kohë pas kohëshme të shiut, që në vende të caktuara do të jenë më intensive.

Temperatura e mëngjesit do tëlëvizë nga 6 deri më 15 gradë, ndërsa ajo ditore nga 6 deri më 16 gradë celsius.

Prej nesër pritet periudhë me mot stabil dhe të thatë me rritje graduale të temperaturës ditore.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP