Beyonce dhe Jay Z shfaqen për herë të parë në publik me binjakët në duar

Carters kanë dalë për herë të parë në publik si një familje e madhe.  Beyonce dhe Jay Z janë fotografuar me binjakët e tyre katër muajsh, Rumi dhe Sir së bashku me motrën e madhe 5- vjeçare Blue Ivy, të mërkurën në New York, shkruan Class.

Ishte pikërisht Jay Z ai që mbante binjakët në duar, duke u kujdesur sigurisht që fytyra e tyre të mos ishte lehtësisht e dallueshme nga fotografët.  Ajo që tërhoqi vëmendje kësa radhe nuk ishte Beyonce, por 5-vjeçarja Blue Ivy. E veshur sport me flokët e mbledhura topuz, Blue Ivy arriti t’ia “vidhte” vëmendjen paparacëve që të mos fokusoheshin tek nëna e saj.

Binjakët erdhën në jetën katër muaj më parë, por Beyonce vendosi që ta bënte publik vetëm pas një muaj më vonë me foton e cila mori miliona pëlqime. Që nga ajo kohë diva e muzikës pop dhe reperi amerikan Jay Z ishin shfaqur herë pas herë në publik si një çift i lumtur, por jo me binjakët në duart.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP