PSP kryen bastisje në zyren e gjykatësit Vlladimir Pançevski nga Gjykata themelore Shkup 1

Prokuroria speciale publike në suaza të një nga procedurat e veta parahetimore kryen bastisje në Gjykatën themelore Shkup 1.

Nga PSP për MIA-n konfirmuan se bastisje po kryen në zyret e gjykatësit Vlladimir Pançevski dhe dy të punësuarve të tjerë në gjykatë.

Sipas informatave fillestare ata dyshohen për zbardhje të sekretit zyrtar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP