Futbollisti i Juventusit lëndohet në Kombëtaren italiane (FOTO)

Daniele Rugani është në dyshim për paraqitje për duelin e radhës në Torino ndaj Maqedonisë.
Kombëtarja e Italisë ka marrë një lajm të keq para dueleve me Maqedoninë dhe Shqipërinë.

“Premium Sport” raporton se mbrojtësi Daniele Rugani ka pësuar një lëndim në dorën e djathtë dhe ka braktisur stërvitjen në qendrën sportive në Coverciano.

Rugani është në dyshim për paraqitje për duelin e radhës në Torino ndaj Maqedonisë, përcjell “Lajmi.net”.

Selektori Giampiero Ventura është duke konsideruar mundësinë ta pushojë në takimin ndaj Maqedonisë për ta vlerësuara para takimit me Kombëtaren shqiptare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP