Pas largimit të Ancelottit, Vidal kalon në Premierligë

Arturo Vidal mund të largohet nga Bayern Munchen.
Mesfushori kilian mund t’i thotë lamtumirë klubit bavarez pas largimit të Carlo Ancelottit.

Ai ka shtyrë negociatat për vazhdimin e kontratës, përcjellë “Lajmi.net”.

Në këtë situatë, Chelsea dhe Manchester United janë “alarmuar”.

Ato po i përgatitin ofertat për mesfushorin, pasi që duan ta marrin atë gjatë verës së ardhshme.

Për Vdial është i interesuar edhe Interi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP