Rita performon në emisionin e njohur amerikan (VIDEO)

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, ka performuar sot në emisionin amerikan të aktores dhe moderatores, Ellen DeGeneres.

Rita në emisionin “The Ellen Show” performoi këngën e saj më të re “Your Song”, përcjell Koha.net.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP