Sugareski për vizitë në kontrollin e fluturimeve në aeroportin e Shkupit

Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Goran Sugareski do të realizojë takim pune në M-NAV – Kontrollin i fluturimeve në aeroportin Aleksandri i Madh – Shkup.

Siç kumtuan nga Ministria e Transportit dhe Lidhjeve, Sugareski në M-NAV do të takohet me anëtarët e Këshillit Drejtues.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP