BEI “Komunikacioni i Maqedonisë” do ta promovojë simulatorin e kamionit “Mercedes”

BEI “Komunikacioni i Maqedonisë” – AMERIT sot do ta promovojë simulatorin e kamionit “Mercedes”.

Nga AMERIT thonë se bëhet fjalë për simulatorin e vetëm në rajon, i cili do të jetë pjesë e Qendrës për trajnim të shoferëve të BEI “Komunikacioni i Maqedonisë”.

Në ngjarje është paralajmëruar pjesëmarrja e udhëheqësit të Qendrës për trajnim, Sinan Hajdini.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP