Vritet edhe një kosovar në Siri

Edhe një qytetar i Kosovës është vrarë në Siri. I vrari është V.Q nga Cernilla, 28 vjeçar nga komuna e Ferizajt.
Sipas burimeve të Klan Kosovës familja e të ndjerit është njoftuar të premten për rastin ku është hapur edhe e pamja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP