Mos beso në diçka vetëm sepse është folur dhe…

“Mos beso në diçka vetëm sepse është folur dhe përfolur nga shumë njerëz, por vetëm pas analizave dhe vrojtimeve, atëherë kur ju gjeni diçka e cila pajtohet me arsyen dhe është e favorshme për të mirën”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP