Konventa promovuese VMRO-së, zbrazet salla deri sa fliste Gruevski (VIDEO)

Në konventës promovuese të VMRO-DPMNE-së e cila u mbajt dje, gjatë fjalimit të liderit Nikolla Gruevski deri sa prezantonte dokumentin “Era e re” simpatizuesit dhe anëtarët e partisë kanë lëshuar sallën “Boris Trajkovski” në Shkup, njofton Portalb.mk.

Siç vërehet nga incizimet e A1on.mk, Gruevski gjatë kohë foli për ekonominë, prezantonte programin për uljen e varfërisë, luftës kundër korrupsionit, drejtësi në gjykata dhe financim të mediave nga shteti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP