Mësohen çmimet e telefonave Google Pixel 2 dhe Pixel 2 XL

Google do të prezantojë telefonat Pixel 2 dhe Pixel 2 XL në ngjarjen e vet më 4 tetor.

Tash kanë rrjedhë informacionet e reja mbi pajisjet, të cilat do të vijnë në ngjyra të ndryshme.

Pixel 2 do të vijë në variantet Kinda Blue, Clearly White dhe Just Black. Çmimi i telefonit pritet të jetë 650 dollarë për modelin 64GB dhe 750 dollarë për modelin 128GB.

Pixel 2 XL do të vijë në variantet Just Black dhe Black & White. Telefoni pritet të dalë në treg me çmime prej 850 dollarësh për modelin 64GB dhe 950 dollarë për modelin 128GB.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP