Frika!

“Frika na mbanë neve të fokusuar në të kaluarën ose të brengosur për të ardhmen. Nëse ne mund ta pranojmë frikën tonë, ne do ta kuptojmë se tani ne jemi mirë”.

Thich Nhat Hanh, aktivist nga Vietnami.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP