Prokuroret speciale flasin për sfidat e tyre (Pjesa 1/ Video)

Prokuroret speciale erdhën në kohën më të vështirë në Maqedoni. Populli shpëtimin e shihte te këto tri gra të cilat me guxim kanë hyrë në betejë me krimin.

Tregimin që A1on e ka përgatitur për ta ndahet në tre pjesë, e para për krijimin e PSP-së, e dyta për të gjitha aferat dhe lëndët që i kanë ndjekur dhe pjesa e tretë për jetën private, njofton Portalb.mk.

Si prokuroret Katica Janeva, Fatime Fetai dhe Lençe Ristoska arritën në PSP? Çfarë ndodhte larg nga sytë e opinionit derisa sa formohej Prokuroria Speciale Publike, si filloi dhe si reaguan të afërmit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP