Vlera Bytyçi Ejupi dorëhiqet nga funksioni i nënkryetares së Aleancës për Shqiptarët

Nënkryetarja e Aleancës për Shqiptarët (ASH), Vlera Bytyçi Ejupi ka dhënë dorëheqje nga numri dy i partisë së Ziadin Selës.

Ajo nëpërmjet profilit të saj në Facebook ka bërë të ditur se tërhiqet nga ky post për arsye personale.

“Sapo deponova dorëheqjen time të parevokueshme nga posti i nënkryetares së LR-PDSH-së. Dorëheqja është e natyrës personale”, shkruan Bytyçi Ejupi në postin e saj në Facebook.

Ajo gjithashtu i shprehu falënderim të gjithëve që e kanë përkrahur gjatë veprimtarisë së saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP