Moti sot në Maqedoni

Moti sot në tërë Maqedoninë kryesisht do të jetë me diell dhe me erë të lehtë jugore, njofton Portalb.mk.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 6 deri më 15, ndërkaq ata të ditës prej 26 deri më 33 gradë celsius.

Në Shkup gjithashtu moti do të jetë më diell dhe me erë të lehtë jugore. Temperaturat do të lëvizin nga 12 deri më 32 gradë celsius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP