Labinot Gashi së shpejti dhëndër

Prezantuesi i njohur televiziv Labinot Gashi, së shpejti do t’i japë fund beqarisë. Dashurinë e tij disa vjeçare me Qëndresën do ta kurorëzojë me martesë.

Ata janë në përgatitje të dasmës e cila pritet të jetë e veçantë dhe me një numër të madh të të ftuarve, raporton Express-KTV.

Gjithçka deri tani sa i përket kësaj nuk është bërë publike, pasi çifti dëshiron të bëjë përgatitjet pa vëmendjen e medias dhe publikut.

Çifti aktualisht gjendet në pushime në Turqi, në të cilin vend Qëndresës i është bërë një befasi nga mikeshat e saja duke ia organizuar një ndejë të veçantë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP