Capital T dhe 2po2 sjellin “Ulu” (VIDEO)

Dy reperët e njohur kosovarë, Capital T dhe 2po2 kanë publikuar duetin e tyre të radhës.

“Ulu” titullohet kënga që bën sërish bashkë dajën me nipin, shkruan Koha.net.

Teksti dhe melodia është produkt i dy reperëve, ndërsa beati nga B.O Beats.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP