E tmerrshme si duket këmba e Melendes pas duelit me Stephens (FOTO)

Gilbert Melendez pësoi lëndim të tmerrshëm në këmbën e tij të majtë gjatë duelit me Jeremy Stephens në UFC 215.
Capture-83 Capture-84-650x358

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP