Evakuohet një plazh në Los Anxhelos pas kërcënimit me bombë (FOTO+VIDEO)

Santa Monica Pier në Los Anxhelos u evakuua dhe u mbyll përkohësisht të hënën pasi policia mori dy kërcënime me bombë, transmeton Sovrani.info. Zyrtarët thanë se një telefonatë erdhi nga zona Hawthorne rreth orës 12.30. Një tjetër u prit nga qyteti aty pranë Culver.

Platforma, plazhi dhe bizneset përreth u evakuuan si një masë paraprake, konfirmoi Policia Santa Monica.

bomb-1

bomb

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP