Zbulohet përforcimi i parë i Barcelonës për sezonin 2018/19 (FOTO)

Yerry Mina do t’i bashkohet Barcelonës në verën e vitit 2018, shkruan Lajmi.net.

Barcelona do ta realizojë transferimin e mbrojtësit Yerri Mina pas Kampionatit botëror 2018.

Mediat spanjolle kanë njoftuar se klubi katalan pret ardhjen e tij për sezonin e ri.

Barcelona do të paguajë 8.7 milionë funte për blerjen e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP