Vlorë, humb jetën nëna 28-vjeçare pas lindjes së foshnjës

Një nënë 28-vjeçare ka humbur jetën në maternitetin e Vlorës pasi ka lindur foshnjën e saj, shkruan Top Channel.

Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në spitalin rajonal të Vlorës dhe verifikimi paraprak bën të ditur se E. B., 28 vjeçe ka humbur jetën në maternitet, pasi ka lindur foshnjën.

Grupi hetimor sëbashku me ekspertët ligjore janë duke kryer veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanve të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP