U martuan Marina dhe Geti (VIDEO-FOTO)

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diel) fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit.

6b92964d904bfdebb2b985d3fdf60495 166fe38353c67e13bab33f2e0732a42d

Në një ceremoni me mbi 300 të ftuar, dhe nën udhëheqjen e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, dyshja dhanë betimin se do jenë përherë së bashku në të mirë e në të keq.

Ndërkohë, në rrjetet sociale menjëherë kanë qarkulluar fotografi nga martesa, të cilat shfaqin dukjen e prezantueses dhe reperit si nuse dhe dhëndër.

9df5e5abc38027d2b07b2ffece27af9c auto_Getoar_Selimi_dhe_Marina_vjollca_dasma_ne_altar1505070204

Gjithashtu njëra nga imazhet shfaq edhe puthjen e parë martesore të çiftit, pas dhënies së betimit.

auto_Getoar_Selimi_dhe_Marina_vjollca_puthja_dasma_ne_altar1505070173

Por një detaj po na bën lëmsh… përse një dasmë që zhvillohet në Durrës e celebron kryetari i Bashkisë së Tiranës?!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP