Zbulohet lidhja e re, ja kush është i dashuri i Aurela Hoxhës (FOTO)

Sado është përpjekur ta ruajë për vete çdo detaj të jetës private, kureshtja e publikut për modelen e njohur Aurela Hoxha ka qenë gjithmonë e madhe. Divorci pas një martese 12-vjeçare nuk kaloi pa u komentuar gjatë në media, por Aurela nuk preferoi asnjëherë të fliste për të duke e ruajtur gjithmonë si një gjë private pa arsye për të dalë në publik.

Në daljet e fundit në media, Aurela nuk e ka mohuar se është në një lidhje të re dashurie, por nuk ka preferuar të zbulojë asgjë për personin që i ka rrëmbyer zemrën.

Projektet në fushën e modës, Aurela nuk i ka lënë asnjëherë, as udhëtimet e shpeshta gjatë sezonit veror. Por në një periudhë pushimesh në Shqipëri është kapur mat në shoqërinë e një djali të panjohur për publikun.

Panorama, këtë fundjavë ka publikuar disa foto të modeles, të shkrepura pak ditë më parë në plazhin e Dhërmiut.

Siç duket edhe në foto, modelja është treguar e kujdesshme me lëvizjet dhe gjestet për të mos rënë në sy të të tjerëve. Aq më tepër që bashkë me të ishin edhe miqtë e saj të njohur, Dorina Gegiçi dhe Endrit Mërtiri. Megjithatë, disa detaje duket se të çojnë të mendosh se ky është partneri i ri i Aurelës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP