Maqedoni, një burrë ka kërcyer në ujërat e digës dhe i humben gjurmët

Në Radovish mbrëmë rreth orës 23:25 në vendin e quajtur “Inkata” nga bregu i ujërave të digës “Mantovo” ka kërcyer një burrë, me ç’rast i janë humbur gjurmët.

Siç kumton MPB, bëhet fjalë për personin R.A. (30) nga fshati Dedino.

Policia  ka ndërmarrë  të gjitha masat për gjetjen e personit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP