Pa energji nesër disa pjesë të Sarajit dhe Petrovecit

Pa energji elektrike nesër do të mbeten një pjesë e shfrytëzuesve në komunat Saraj dhe Petrovec.

Në periudhën nga ora 9 deri në orën 15, pa energji elektrike do të jenë një pjesë e shfrytëzuesve nga fshati Bukoviq, ndërsa në periudhën nga ora 11 deri në orën 15, shfrytëzuesit nga rrugët “Sasa”, një pjesë të nënrrugëve 12, 14 dhe 16, si dhe një pjesë e Konjares së Poshtme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP