E pabesueshme, kapin ngjalat përmes tubave të ujit (Video)

Shumë njerëz në Kamboxhë pëlqejnë të hanë ngjala dhe ka shumë mënyra për t’i kapur ato, transmeton lajmi.net.

Ja që ka njerëz që përdorin idetë e tyre të zgjuara për të krijuar kurthe.

Një djalosh ka krijuar vrimë të thellë nëpërmjet tubit të ujit duke përdorur peshk të ngordhur si karrem.

Shikoni videon më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP