Arrestohen 11 shtetase të huaja në një objekt hotelierik në autostradën Tetovë – Gostivar

Në një aksion policor mëngjesin e sotëm në një objekt hotelierik në autostradën Tetovë – Gostivar janë arrestuar 11 shtetase të huaja të cilat janë zënë duke vallëzuar dhe zbavitur mysafirët e pranishëm në objekt.

Siç informon MPB-ja, aksioni është realizuar në orën 01:30 nga ana e nëpunësve policorë nga Qendra rajonale për punë kufitare Veri.

Objekti hotelierik, në të cilin janë kapur shtetaset e huaja, ka qenë në pronësi të dy personave me iniciale A.A. dhe A.A.
Policia po ndërmerr masa për ndriçim të plotë të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP