Burak Ozçivit dhe David Beckham, në një projekt së bashku

Aktori turk, Burak Ozçivit, një nga më të preferuarit e serialeve televizive në Turqi, por edhe me shumë fansa në Lindjen e Mesme e në çdo vend ku janë transmetuar filmat e tij, po përgatitet për të nënshkruar kontratën më të rëndësishme të jetës së tij, shkruan Class.

Burak Ozçivit dhe David Beckham do të jenë pjesë e të njëjtit projekt.

Sipas mediave turke, Fahriye Evcen, bashkëshortja e aktorit dhe Burak Ozçivit, i cili është aktualisht është në New York, nuk janë të vetmit që kanë shkuar në USA.

Sheiku nga Dubai, El Maktum, me rezidencë në Stamboll, njëkohësisht themelues i AVM, këtë herë pretendon ta zgjerojë kompaninë e tij edhe në New York. Për realizimin e këtij projekti të ri, është propozuar që Ozcivit të realizojë reklamën së bashku me ish-futbollistin anglez David Beckham.

Për reklamimin e këtij projekti në Stamboll dhe në lindjen e Mesme, Burak Ozçivit fitoi më shumë se 5 milionë lira turke. Duke marrë parasysh këtë shifër, aktori i famshëm pritet të fitojë të ardhura të konsiderueshme nga reklama që do të realizojë me Beckham.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP