Problem te Barcelona, Iniesta i thotë “PO” klubit të ri (FOTO)

ndres Iniesta është i gatshëm të largohet nga Barcelona.

E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” raporton se mesfushori ka dhënë gatishmëri për transferim në Juventus.

Iniesta ka hyrë në vitin e fundit të kontratës në Camp Nou, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, “Bianconerët” shpresojnë në ardhjen e tij në verën e vitit 2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP