Thjeshtë e mahnitshme shfaqet Rihana në New York (FOTO)

E mahnitshme u shfaq Rihana gjatë prezantimit të linjës së saj të veshjes dhe aksesorëve të tjerë në javën e modës në New York.

Ajo shkëlqey në fustanin e verdhë të gjatë, ku mori vëmendjen e të gjithëve, shkruan Indeksonline.

Në këtë natë speciale për të, ajo ka zgjedhur një stil të thjeshtë të flokëve vetëm të lidhura mrapa, një palë vathë dhe fustanin që i shkon për mrekulli.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP