Duhet të shikoni patjetër Michelle Obama të veshur si Beyoncé që ta imagjinoni atë që ndodh (FOTO)

4 shtatori ishte një ditë speciale dhe tashmë të gjithë e dimë – ishte 36-vjetori i Beyoncé!

Të gjithë entuziastë për ditën e saj speciale, por ajo që ra në sy më shumë se gjithçka, përveç urimeve të miqve dhe të shumë fansave në rrjetet sociale, disa miq dhe familjarë të artistes së madhe, janë veshur si mbretëresha e popi-t, si p.sh. Michelle Obama. Themeluesja e FLOTUS u vesh si Beyonce për videon “Formation” që gjatë ditës së djeshme pushtoi rrjetet sociale më rastin e ditës së famshme – dhe a jeni dakord të gjithë që duket e mrekullueshme, shkruan “RevistaClass“.

Mrs. Obama duket fiks si imazhi i Beyoncé në këtë foto, madje nëse nuk do jeni të kujdesshëm, do të kuptoni që i ngjet gati në çdo detaj, edhe në fustanin me supe të hapura, gërshetat e gjatë dhe gjithçka si ajo. Kjo fotografi e Michelle Obama është publikuar tashmë në website e Beyoncé, ku janë postuar edhe të tjerë personazhe të njohur, duke përfshirë edhe Kelly Rowland, Michelle Williams dhe Serena Williams. Me siguri, “Formation” do ta thyejë internetin pas këtyre personazheve…

Ja ku është edhe Blue Ivy! Vajza 5-vjeçare është pjesë e këtij projekti në ditëlindjen e së ëmës. Kush e beson se është ajo? Sa shumë është rritur!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP