Izair Emini, zyrtarizohet te KF Shkëndija

Sulmuesi shqiptarë Izair Emini, është futbollisti i ri i KF Shkëndija. Në rrjetin social Facebook të skuadrës tetovar është shfaqur Izari Emini duke veshur fanellën e skuadrës kuqezi nga Tetova.

Me këtë rast Emini ka qartësuar se Shkëndija kërkon 2 tituj në këtë sezon. Sipas Eminit kushtet janë pjekur që skuadra tetovare të triumfojë në kompeticionet e futbollit vendor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP